Eindigde op
13 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
OVER
Zowel aan vaders- als moederszijde weet dit ingevroren embryo te imponeren met louter Wereldkampioenschapsgenen
VADER
Hij breekt record naar record in de Grand Prix, wint tweemaal individueel goud op het Wereldkampioenschap in Herning afgelopen zomer met scores van boven de 90%, wist als zevenjarige eveneens Wereldkampioen te worden en werd als driejarige kampioen van de KWPN Stallion Show. We hebben het hier natuurlijk over Glamourdale, die alle verwachtingen heeft ingelost onder de Britse Charlotte Fry. Maar niet alleen zijn eigen prestaties zijn imponerend, ook zijn bloedvoering laat niets te wensen over. Kampioenenmaker Lord Leatherdale is zijn vader en de preferente Negro-dochter Thuja zette hem op de wereld. Zij is eveneens een volle zus van het internationale Grand Prix-paard Numberto. De nafok van Glamourdale weet eveneens indruk te maken. Ze gooien hoge ogen in de sport, op veilingen en hij heeft al een goedgekeurde zoon voortgebracht.
MOEDER
In dit ingevroren embryo komen ook aan moederszijde wereldkampioenschapsgenen samen. De Vivaldi-dochter Della D’Ottie is namelijk ook de moeder van Imhotep (v.Everdale), van de Britse Olympisch kampioen Charlotte Dujardin. Met zijn 9 jaar, imponeerde hij op het Wereldkampioenschap in Herning en droeg hij bij aan het teamzilver van Groot-Brittannië. In de kür op muziek steeg de vos boven zichzelf uit tijdens zijn allereerste internationale kür op muziek en scoorde ruim 83% en een 10e plaats. Naast Imhotep bracht Della D’Ottie het Lichte Tour-paard Hunter (v.Connaisseur). Via het bloed van Vivaldi voert de pedigree terug op Sandro Hit-merrie Uni D’Ottie. Deze preferente elitemerrie bracht naast Della D’Ottie de Lichte Tour-paarden Hello D’Ottie (v.Jazz) en Jagger (v.Ferdinand) en de ZZ-Licht-geklasseerde Corvette (v.Rhodium). Overgrootmoeder Jottie (v.Wisconsin) beweest zichzelf in het Z1-dressuur en draagt eveneens het preferentpredicaat.
PEDIGREE
Glamourdale
Lord Leatherdale
Lord Loxley
Fairless P
Thuja
Negro
Jasmijn
Della D'Ottie
Vivaldi
Krack C
Renate-Utopia
Uni D'Ottie
Sandro Hit
Jottie
INFO
Speciale garantieregeling niet-ingezet embryo
Het slagingspercentage van implanteren is de laatste jaren sterk gestegen. Dit ligt inmiddels rond de 80% en de technieken waarmee onze inbrengers werken worden uitgevoerd door de beste dierenartsen die dit proces begeleiden.
Kosten voor dierenarts en inzetten embryo zijn voor eigen rekening koper
Reproductie kliniek: Equiception