FROZEN EMBRYO 1 - GUARANTEE

Tweevoudig Wereldkampioen Glamourdale en moeder zilveren Imhotep samengebracht
Bekijk de volledige collectie van GDA Embryo & Broodmare Auction - 16-19 FEB 2023

Eindigde op

19 feb. 2023 20:08:00

Verkocht voor
10.000,00

Verkocht naar Nederland

13 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

OVER

Zowel aan vaders- als moederszijde weet dit ingevroren embryo te imponeren met louter Wereldkampioenschapsgenen

VADER
Hij breekt record naar record in de Grand Prix, wint tweemaal individueel goud op het Wereldkampioenschap in Herning afgelopen zomer met scores van boven de 90%, wist als zevenjarige eveneens Wereldkampioen te worden en werd als driejarige kampioen van de KWPN Stallion Show. We hebben het hier natuurlijk over Glamourdale, die alle verwachtingen heeft ingelost onder de Britse Charlotte Fry. Maar niet alleen zijn eigen prestaties zijn imponerend, ook zijn bloedvoering laat niets te wensen over. Kampioenenmaker Lord Leatherdale is zijn vader en de preferente Negro-dochter Thuja zette hem op de wereld. Zij is eveneens een volle zus van het internationale Grand Prix-paard Numberto. De nafok van Glamourdale weet eveneens indruk te maken. Ze gooien hoge ogen in de sport, op veilingen en hij heeft al een goedgekeurde zoon voortgebracht.

MOEDER
In dit ingevroren embryo komen ook aan moederszijde wereldkampioenschapsgenen samen. De Vivaldi-dochter Della D’Ottie is namelijk ook de moeder van Imhotep (v.Everdale), van de Britse Olympisch kampioen Charlotte Dujardin. Met zijn 9 jaar, imponeerde hij op het Wereldkampioenschap in Herning en droeg hij bij aan het teamzilver van Groot-Brittannië. In de kür op muziek steeg de vos boven zichzelf uit tijdens zijn allereerste internationale kür op muziek en scoorde ruim 83% en een 10e plaats. Naast Imhotep bracht Della D’Ottie het Lichte Tour-paard Hunter (v.Connaisseur). Via het bloed van Vivaldi voert de pedigree terug op Sandro Hit-merrie Uni D’Ottie. Deze preferente elitemerrie bracht naast Della D’Ottie de Lichte Tour-paarden Hello D’Ottie (v.Jazz) en Jagger (v.Ferdinand) en de ZZ-Licht-geklasseerde Corvette (v.Rhodium). Overgrootmoeder Jottie (v.Wisconsin) beweest zichzelf in het Z1-dressuur en draagt eveneens het preferentpredicaat.

INFORMATIE

Stokmaat More information about embryo transfer below pedigree
BTW 9.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Glamourdale
Lord Leatherdale
Lord Loxley
Fairless P
Thuja
Negro
Jasmijn
Della D'Ottie
Vivaldi
Krack C
Renate-Utopia
Uni D'Ottie
Sandro Hit
Jottie
Bekijk pedigree

INFO

Speciale garantieregeling niet-ingezet embryo

Het slagingspercentage van implanteren is de laatste jaren sterk gestegen. Dit ligt inmiddels rond de 80% en de technieken waarmee onze inbrengers werken worden uitgevoerd door de beste dierenartsen die dit proces begeleiden.

  • Wij verzorgen het proces van embryotransplantatie
  • Draagmerrie beschikbaar bij kliniek
  • Eigen draagmerrie is mogelijk mits akkoord kliniek
  • In sommige gevallen is een tweede embryo in te zetten
  • Verschuldigde kosten bij niet slagen € 2.500,-, aankoopbedrag en veilingkosten vervallen

Kosten voor dierenarts en inzetten embryo zijn voor eigen rekening koper

  • Kosten voor embryotransplantatie en ontdooien embryo: € 475,-
  • Huur draagmerrie: € 3.500,- (na 45 dagen dracht)

Reproductie kliniek: Equiception