UBF-01

Uit de halfzus van Finnlanderin en als grootmoeder de volle zus van Don Schufro!
Bekijk de volledige collectie van GDA Foal Auction - 6-9 OCT 2022

Eindigde op

9 okt. 2022 21:35:00

Verkocht voor
12.000,00

Verkocht naar Duitsland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

OVER

Totilas-bloed samengebracht met moederlijn Olympische Don Schufro

VADER
GLOCK’s Toto Jr, een van de meest beloftevolle zoons van legende Totilas die, net als zijn vader, inmiddels heeft bewezen op het allerhoogste niveau thuis te horen. Goedgekeurd in Hannover en voor het KWPN, hengstencompetitiewinnaar en nu dan ook behorend tot de 80+% club in de Grand Prix met Edward Gal. Ook in de fokkerij lijkt GLOCK’s Toto Jr. van waarde. Uit zijn eerste jaargangen zijn al diverse kwaliteitsvolle zonen goedgekeurd en zeker onder het zadel is zijn nafok opvallend te noemen! Naast het bloed van Totilas vinden we ook Duitse dressuurtopper Desperados in de pedigree terug. Deze De Niro-zoon won een reeks aan medailles op Olympische Spelen, Europese en Wereldkampioenschappen onder het zadel van Kristina Sprehe. In de moederlijn van GLOCK’s Toto Jr. zien we verder verschillende opvallende Zware Tour-paarden en goedgekeurde hengsten.

MOEDER
De moederlijn van dit ongeboren veulen laat niets aan de verbeelding over. De pedigree is opgebouwd met het bloed van topdressuurvererver Jazz, gevolgd door Donnerhall en Pik Bube. En daar blijft het niet bij. De moeder van dit ongeboren veulen, Frau Schufro S, is een halfzus van het Grand Prix-paard Finnlanderin (v.Fidertanz), waarmee Madeleine Witte-Vrees succesvol was, van het Grand Prix-paard Ferrera (v.Sandro Hit) en van de goedgekeurde hengsten Sidney (v.Sandro Hit) en Vito Colreone S (v.Vivaldi). Grootmoeder en hauptstutbuchmerrie Ferna (v.Donnerhall) is niemand minder dan de volle zus van de Olympische Don Schufro! Andreas Helgstrand en Don Schufro bereikten samen het allerhoogste niveau. Naast zijn eigen carrière maken zijn nakomelingen ook de tongen los in de sport en fokkerij. Wat te denken van zijn dochter Weihegold van Isabel Werth? Uit deze directe moederlijn komen nog tal van Grand Prix-paarden en goedgekeurde hengsten, zoals: Don Primero (v.Donnerhall), Blue Hors Zatchmo (v.Blue Hors Zack), Fuerst Romanov (v.Blue Hors First Choice), Blue Hors Veneziano (v.Vivaldi), Tailormade Red Rebel (v.Romanov), Sandro’s Success (v.Sandro Hit), Sir Olivier 10 (v.Sir Oldenburg) en Classico (v.Classiker). Dit embryo is doordrenkt met Grand Prix-genen!

INFORMATIE

Geboortedatum 15-04-2023
Geslacht Merrie
BTW 9.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Glock's Toto Jr.
Totilas
Gribaldi
Lomink
Desperada
Desperados FRH
Regentin
Frau Schufro S
Jazz
Cocktail
Charmante
Ferna
Donnerhall
Fiesta
Bekijk pedigree

INFO

Voor de draagmerrie wordt een huurbedrag van €3.000,-  (excl. BTW 9%) gevraagd.

Info draagmerrie
Type: Franse draver
Geb. datum: 22-4-2014
Verw. veulen datum: 15-4-2023
Chipnummer: 250258500115471

Vrij van stalgebreken: Ja
Braaf: Ja