IMPLANTED EMBRYO 3

De kleinzoon van Weihegold uit de volle zus van Foundation
Bekijk de volledige collectie van GDA Embryo & Broodmare Auction - 16-19 FEB 2023

Eindigde op

19 feb. 2023 20:43:00

Verkocht voor
11.500,00

Verkocht naar Duitsland

12 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

OVER

Met het bloed van louter grootheden laat dit embryo zowel aan vaders- als moederszijde niets te wensen over

VADER
Alle ogen zijn gericht op Extra Gold, de kleinzoon van Weihegold! Als driejarige werd hij overtuigend kampioen op de Westfaalse Hengstenkeuring en afgelopen najaar behaalde hij de hoogste score in Warendorf tijdens de minitest. Hij weet het publiek keer op keer te betoveren met zijn krachtige bewegingen, tact, souplesse en de altijd bergopwaartse, goed gesprongen galop die niets te wensen overlaat. Extra Gold is op zijn beurt een zoon van topvererver en -sportpaard Escolar. De Grand Prix-hengst van Hubertus Schmidt bewijst zijn klasse in de ring en ook zijn nafok is van het hoogste niveau. Paarden als Eternity en Espe zijn te zien onder de beste Deense amazone Cathrine Dufour en laten zien hard op weg te zijn om in de voetsporen van hun vader te treden. Aan moederszijde voert Extra Gold het bloed van Apache, Blue Hors Don Schufro en Sandro Hit. Stuk voor iconen uit de dressuursport- en fokkerij. Tel daarbij op dat de grootmoeder van dit embryo niemand minder is dan de Olympische Weihegold OLD, wat deze hengst nog specialer maakt. De moeder van Extra Gold, Aweih bewees zichzelf in de klasse Z2-dressuur.

MOEDER
De volle zus van Foundation! Deze Frau Pigge komt uit een topstam. Met al twee volle broers succesvol op Grand Prix-niveau, nog een aantal aanstormende talenten uit dezelfde moeder, is dit één van de sterkst verervende merries die we in de dressuurfokkerij kennen. Daarnaast komen uit deze stam nog meerdere Grand Prix-paarden en talrijke goedgekeurde hengsten. Een andere volle broer van Frau Pigge is Glock’s Flavio die in alle rust wordt opgeleid voor het hoogste niveau door Hans Peter Minderhoud. Daarnaast is Crystal Friendship van Anabel Balkenhol succesvol in de Grand Prix. De bekendste volle broer is natuurlijk Foundation van Matthias Alexander Rath. Zelf actief op Grand Prix-niveau en bovenal ook sterk in zijn vererving. Zijn eerste nakomelingen lopen inmiddels ook al op het hoogste niveau en worden geroemd om hun meewerkende karakter en instelling. Deze moederlijn staat voor instelling en sportprestaties.

INFORMATIE

Geboortedatum 04-05-2023
BTW 9.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Extra Gold
Escolar
Estobar NRW
Farah Dina L
Aweih
Apache
Weihegold OLD
Frau Pigge
Fidertanz
Fidermark NRW
Reine Freude
Donna Doria
De Vito
Weniga
Bekijk pedigree

INFO

De draagmerrie wordt meeverkocht. Hiervoor zal een aparte factuur à €2.500,- (ex. 9% BTW) worden opgesteld. Het is ook mogelijk om de merrie tot en met het afveulenen bij de verkoper te stallen tegen een maandelijkse vergoeding.

Info draagmerrie Corsica Bella:
Type: Franse draver
Geb. datum: 2012
Levensnummer: 250001121902804
Stokmaat: 1.64
Vrij van stalgebreken: Ja
Braaf: Ja
Eerder een veulen gehad: Ja
Dichtgezet: Nee
Verwachte datum veulen: 04-05-2023