IMPLANTED EMBRYO: GLAMOURDALE X VITALIS

Uit de volle zus van wereldkampioen Vamos Amigos!
Bekijk de volledige collectie van GDA Foal Auction | SEPT 21-24 2023

Eindigde op

24 sep. 2023 21:15:00

Verkocht voor
13.000,00

Verkocht naar Duitsland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

OVER

Wereldkampioenen komen samen in dit embryo van Glamourdale uit de volle zus van Vamos Amigos

VADER

Glamourdale, Wereldkampioen van Herning, kampioen van de KWPN Hengstenkeuring, wereldkampioen op zevenjarige leeftijd en KWPN-paard van het Jaar 2020. Inmiddels heeft hij alle verwachtingen ingelost en schittert hij op het allerhoogste niveau in de Grand Prix. Met scores die er niet om liegen, de 90%-grens heeft hij al meerdere keren gepasseerd. Maar niet alleen zijn eigen prestaties zijn imponerend, ook zijn bloedvoering laat niets te wensen over. Kampioenenmaker Lord Leatherdale is zijn vader en de preferente Negro-dochter Thuja zette hem op de wereld. Zij is eveneens een volle zus van het internationale Grand Prix-paard Numberto. De nafok van Glamourdale weet eveneens indruk te maken. Ze gooien hoge ogen in de sport, op veilingen en hij heeft al een goedgekeurde zoon voortgebracht. Ondanks dat hij zijn verwachtingen reeds heeft waar gemaakt, lijkt het erop dat we nog veel meer van Glamourdale gaan horen.

MOEDER

Met teamgoud en tweemaal een individuele zilveren medaille op het Wereldkampioenschap in Herning vorig jaar zomer, maakte Vamos Amigos een verpletterende indruk. De inmiddels 11-jarige zoon van Vitalis liep onder de Deense Cathrine Dufour zijn beste proeven ooit en hij blinkt uit in de aller moeilijkste oefeningen. Eerder wist hij CHIO Aken te winnen en won hij vorig jaar zilver in de Wereldbekerfinale Dressuur in Leipzig. Zijn volle zus Victoria is niemand minder dan de moeder van dit embryo. Deze vierjarige merrie is eveneens de volle zus van het Prix St. Georges-paard Diependael’s Victory en van de Z2-geklasseerde Staatsprämie-merrie Diependael’s Vanity. Grootmoeder Hot Shot voert het bloed van de Grand Prix-hengst Blue Hors Hotline en Wereldkampioen Sandro Hit. De inmiddels overleden Blue Hors Hotline bracht meer dan 80 nakomelingen die uitkomen in de Lichte Tour en Grand Prix. Sandro Hit is ook nog altijd van immense invloed op de huidige dressuurpaardenfokkerij.

Fokker: Poppelaars, Hedikhuizen

INFORMATIE

Geboortedatum 01-06-2024
BTW 9.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Glamourdale
Lord Leatherdale
Lord Loxley
Fairless P
Thuja
Negro
Jasmijn
Victoria
Vitalis
Vivaldi
Tolivia
Hot Shot
Blue Hors Hotline
Zenica
Bekijk pedigree

INFO

Voor de draagmerrie wordt €3.500,- huur gerekend, hiervoor wordt een aparte factuur aangemaakt. €1.500,- van de huur wordt geretourneerd aan koper wanneer de draagmerrie is goede gezondheid weer wordt terug gebracht bij verkoper.

Info draagmerrie Maitresse:
Type: KWPN
Chipnummer: 528210004432006
Geb. datum: 2017
Stokmaat: 165
Vrij van stalgebreken: Ja
Braaf: Ja
Eerder een veulen gehad: Nee
Dichtgezet: Nee
Verwachte veulen datum: 27-04-2024

Draagmerrie is laatst drachtig gescand op 21 September