SARIOSE

Grootmoeder is halfzus van de KWPN-goedgekeurde Tuschinski
Bekijk de volledige collectie van GDA Foal Auction - 6-9 OCT 2022

Eindigde op

9 okt. 2022 20:50:00

Verkocht voor
6.000,00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

OVER

Aanstormend talent McLaren gecombineerd met moederlijn Tuschinksi

VADER
In de Pavo Cup ontving hij een 10 van gastruiter Phillipp Hess en in het verrichtingsonderzoek scoorde hij maar liefst een 9 voor zijn karakter. McLaren is één van de toekomsttroeven van Dinja van Liere. De prachtige en zeer goed bewegende hengst is een zoon van Morricone. Morricone werd in 2014 Oldenburgs kampioen en dressuurwinnaar bij zijn hengstenproef in 2015 en 2016. Op slechts 7-jarige leeftijd was hij een van de hoogstgeplaatste finalisten in de Nürnburger Burgpokal. McLaren’s moeder, de Staatspremie en elitemerrie Samatha, bracht al de succesvolle Inter I-merrie Fiolina en het Prix St. Georges-paard Tokayer. Samatha is de zus van het Inter I-paard Sumpatico en het ZZ-Zwaar-paard Souverän’s Parade. Naast Morricone vervolgt de pedigree met topvererver Sir Donnerhall I. Topvererver Akzent II rond de pedigree van McLaren af, meer dan 50 van zijn nakomelingen zijn succesvol tot en met de Grand Prix.

MOEDER
Moeder Gloriose is een dochter van Citango en draagt de predicaten elite, IBOP-dres en D-OC en staat aan de basis van dit veulen. Sariose’s moedersvader Citango brengt de genen van Contango en Jazz in, terwijl grootmoeder Ruby Thursday een dochter is van de legendarische Gribaldi en een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Tuschinski. Tuschinski heeft diverse fijne en betere nakomelingen gebracht. Zelf was hij succesvol tot en met de Prix St. Georges. Overgrootmoeder Kalinja is tevens de grootmoeder van het Grand Prix-paard Botticelli (v.Vivaldi). Kalinja is op haar beurt een dochter van Pion, hij staat bekend om het feit dat hij gezonde en harde sportpaarden geeft. De pedigree wordt gecompleteerd met de preferente Amor, die we veel terugzien in de afstamming van dressuurpaarden, en garant staat voor beweging en uitstraling.

INFORMATIE

Geboortedatum 28-04-2022
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

McLaren
Morricone I
Millennium
Hartima
Samatha
Sir Donnerhall I
Gamita
Gloriose
Citango
Contango
Rita Morka
Ruby Thursday
Gribaldi
Kalinja
Bekijk pedigree