TOREADOR GROOTENHOUT

Spaanse power gecombineerd met de souplesse van Totilas-bloed in één
Bekijk de volledige collectie van GDA Foal Auction | JULY 20-23 2023

Eindigde op

23 jul. 2023 20:50:00

Verkocht voor
7.500,00

Verkocht naar Duitsland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

VET CHECK

6-Toreador-Grootenhout.pdf

OVER

De dressuurgenen aan moederszijde aangevuld met de Wereldkampioen PRE

VADER
Bent u op zoek naar echt iets unieks? Dan hebben wij het voor u gevonden. Het hengstveulen Toreador Grootenhout stamt af van de PRE-hengst Poeta de Susaeta! De inmiddels Grand Prix-geklasseerde pikzwarte Spaanse hengst was in 2016 en 2017 onverslaanbaar op het Wereldkampioenschap voor PRE’s (SICAB) met scores van boven de 80%. Hij behaalde daarnaast een zilveren medaille op de Spaanse kampioenschappen, waarin hij het opnam tegen de ‘gewone’ dressuurpaarden, als vijf- en zesjarige nam hij deel aan het WK Jonge Dressuurpaarden in Ermelo. Recent heeft hij zijn debuut gemaakt op het allerhoogste niveau en wist meteen al een score van boven de 70% neer te zetten. De PRE-hengsten staan bekend om hun vermogen tot verzamelen en kunnen enorm veel power toevoegen aan de moderne dressuurpaardenfokkerij.

MOEDER
De moeder van Toreador Grootenhout is de Glock’s Toto Jr-dochter Naturella Grootenhout. Deze merrie scoorden in de EPTM 8’en voor haar stap, galop, rijdbaarheid en bewerkbaarheid en de aanleg als dressuurpaard. Als dochter van Glock’s Toto Jr, draagt zij de waardevolle dressuurgenen van Totilas. Glock’s Toto Jr weet niet alleen zelf te imponeren onder het zadel van Edward Gal op het hoogste niveau, maar drukt ook in de fokkerij meer en meer zijn stempel. De pedigree vervolgt met de vererver Furst Heinrich, deze Florestan I-zoon is vader van diverse goedgekeurde zonen en Grand Prix-paarden. De volle zus van grootmoeder Bolinde, Alinde, was succesvol in de Lichte Tour. De halfzus Zolinde (v.Sunny-Boy) bewees zichzelf in het ZZ-Licht. Overgrootmoeder Solinde is een dochter van de Lichte Tour-hengst Kennedy. Daarmee ontbreekt het niet aan bewezen dressuurgenen aan moederszijde.

Fokker: Grootenhout Dressuurpaarden, Mariahout

INFORMATIE

Geboortedatum 19-04-2023
Geslacht Hengst
Kleur Zwart bruin
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Poeta de Susaeta
Cacique IX
Ermitano III
Regenta XV
Editora XIV
Oficial XXIX
Resena
Naturelle Grootenhout
Glock's Toto Jr
Totilas
Desperada
Bolinde
Fürst Heinrich
Solinde
Bekijk pedigree