TOSCANE

Toekomsttalent Opoque samengebracht met halfzus van Zhivago en Amazing Star
Bekijk de volledige collectie van GDA Foal Auction | SEPT 21-24 2023

Eindigde op

24 sep. 2023 20:15:00

Verkocht voor
12.000,00

Verkocht naar Tsjechiƫ

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

VET CHECK

Toscane-v-Opoque.pdf

OVER

Grootmoeder Thalia Vrouwe is de volle zus van Glock’s Undercover

VADER

Tweevoudig premiehengst met een gouden randje, dat is Opoque! Zowel bij het KWPN als in Herning werd hij uitgeroepen tot premiehengst en hij weet ook onder het zadel te imponeren. In het KWPN Verrichtingsonderzoek scoorde hij maar liefst 85,5 punten. Opoque is een zoon van de Grand Prix-hengst All At Once. Onder Yessin Rahmouni nam hij deel aan de Olympische spelen van Tokio en het Wereldkampioenschap in Herning. Via moedersvader Davino V.O.D. en de wereldkampioen Fürst Heinrich als ook de preferente Negro gaat de moederlijn van Opoque terug op een zeer rijke prestatie stam, die onder andere de gekeurde hengsten First Choice, High Five U.S., Viking als ook vele succesvolle sportpaarden bracht.

MOEDER

Met Bordeaux, Ferro en Donnerhall op een rij laat deze pedigree niets te wensen over. Tel daarbij op dat de elitemerrie Gaga Vrouwe uit de volle zus van GLOCK’s Undercover komt, waarmee Edward Gal jarenlang succesvol was op het hoogste niveau. Hier gaat menig dressuurhart sneller van kloppen. Deze Thalia Vrouw verloochend haar afkomst niet en is de moeder van het Grand Prix paard Zhivago (v.Flemmingh), de goedgekeurde hengst Amazing Star (v.Flemmingh) en het Inter I-paard Fergievrouwe (v.Bordeaux). De resultaten van haar kinderen leverde Thalia Vrouwe het preferent en prestatie predicaat. De Donnerhall-dochter Mimosavrouwe is de halfzus van het Lichte Tour-paard Romorantin (v.Krack C). Uit deze moederlijn komen ook de Grand Prix-paarden Casanova (v.Kommandeur), Winston (v.Gribaldi), Fossbury (v.Ampère) en Sacramento (v.Amsterdam).

Fokker: van der Graaf, Bruchterveld

INFORMATIE

Geboortedatum 04-06-2023
Geslacht Hengst
Kleur Donker vos
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Opoque
All at Once
Ampere
Wynona RB
Ice Princess STH
Davino VOD
Belle Vurona VOD
Gaga Vrouwe
Bordeaux
United
Venna
Thalia Vrouwe
Ferro
Mimosavrouwe
Bekijk pedigree