TUSAYAN

Uit de directe moederlijn van de gekeurde hengsten High Five US, Blue Hors First Choice en Viking
Bekijk de volledige collectie van GDA Foal Auction | SEPT 21-24 2023

Eindigde op

24 sep. 2023 20:25:00

Verkocht voor
6.000,00

Verkocht naar Duitsland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

VET CHECK

Tusaayan-v-Desperado.pdf

OVER

Halfbroer van goedgekeurde hengst en neefje van High Five US en Blue Hors First Choice

VADER

De Vivaldi-zoon Desperado weet al vanaf het begin van zijn carrière te imponeren. Van verrichtingskampioen, tot overwinningen in de Pavo Cup, hengstencompetitie en een zilveren teammedaille op het Europees Kampioenschap Dressuur in Rotterdam. Onder Emmelie Scholtens heeft deze zwarte parel laten zien tot de top van de dressuur te behoren en ook zijn nafok lost alle verwachtingen in. Zo werden zijn zonen Ibiza en James Bond goedgekeurd bij het KWPN en uitgeroepen tot verrichtingskampioenen. Desperado’s volle broer Chinook loopt eveneens Grand Prix en zijn halfbroer Waku-Waku Lichte Tour. Desperado’s vader Vivaldi wordt ondertussen betiteld als één van ’s werelds beste verervers.

MOEDER

Tusayan is niet alleen de halfbroer van de voor meerdere Duitse stamboeken goedgekeurde Viking (v.Vivaldi). Zijn moeder is de halfzus van de KWPN-goedgekeurde High Five US (v.Charmeur) en Deense goedgekeurde hengst Blue Hors First Choice (v.Jazz) die uitkomt in de Lichte Tour. Ook de ZZ-Zwaar-merrie Kurona (v.George Clooney) is haar halfzus. Haar moeder Vurona bracht daarnaast nog tal van predicaatmerries. Naast deze sterk presterende moederlijn laat ook de bloedvoering niets te wensen over. Moeder Gorgeous Vurona is een dochter van de vererver Fürst Heinrich die al meer dan 50 goedgekeurde hengsten bracht en tal van Grand Prix-paarden. Stempelhengst Negro is de vader van grootmoeder Vurona. Deze hengst behoeft nauwelijks toelichting en bewijst zijn waarde keer op keer in de dressuursport en -fokkerij. Vervolgens komen we uit bij de merrie Murona, een dochter van de Grand Prix-hengst Vincent. Daarnaast bracht deze merrie ook nog het Grand Prix-paard Axel (v.Sandro Hit).

Fokker: v.d. Heuvel, Wijchen

INFORMATIE

Geboortedatum 19-05-2023
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Desperado
Vivaldi
Krack C
Renate-Utopia
Sarita
Havidoff
Nikita
Georgeous Verona
Fürst Heinrich
Florestan I
Dawina
Vurona
Negro
Murona
Bekijk pedigree