TWENNIE BR

Groot toekomsttalent uit de eerste jaargang van Dark Rousseau
Bekijk de volledige collectie van GDA Foal Auction | SEPT 21-24 2023

Eindigde op

24 sep. 2023 20:55:00

Verkocht voor
5.500,00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

VET CHECK

Twennie-BR-v-Dark-Rousseau.pdf

OVER

Predicaatrijke moederlijn met diverse fijne sportpaarden

VADER

Dark Rousseau is niet alleen een prachtige verschijning in de dressuurpiste en een grote belofte voor de toekomst. Ook genetisch laat hij niets te wensen over. De zoon van Dettori heeft als overgrootmoeder de moeder van het Grand Prix-paard Vitana V (v.Donnerhall), waarmee onder andere Madeleine Witte-Vrees jarenlang succesvol was. Deze merrie bracht zelf de KWPN-goedgekeurde en de Grand Prix-hengst Cennin (v.Vivaldi). Na Dettori volgt de hengst Rousseau. Rousseau heeft zijn sporen ruimschoots in de fokkerij verdiend en staat te boek als vader van diverse goedgekeurde hengsten en Grand Prix-paarden. Dark Rousseau is daarnaast een halfbroer van Jeroen Okkema’s Lichte Tour-paard Hyatt. Twennie BR komt uit de eerste jaargang van Dark Rousseau.

MOEDER

Dit merrieveulens is de halfzus van het Lichte Tour-paard Inieste BR (v.Desperado) en de ZZ-Licht-merrie Kaithlin BR (v.Electron). Aan de basis hiervan staat de elitemerrie Destenie BR. Aan vaderszijde voert zij het bloed van Tuschinksi. Deze Lichte Tour-hengst die voor meerdere stamboeken is goedgekeurd heeft diverse betere dressuurpaarden voortgebracht. Naast de twee sportpaarden bracht Destenie BR ook de tweedebezichtigingshengst Luxor BR (v.George Clooney). De ZZ-Licht-geklasseerde Gavell BR (v.Sandreo) is een halfzus van Twennie BR haar moeder. Grootmoeder Urdie is een dochter van Osmium, die op zijn beurt de waardevolle genen van Ferro bezit. Deze moederlijn bracht tal van merries met meerdere predicaten. Daarnaast is de voor meerdere stamboeken goedgekeurde en Grand Prix-hengst Barroso (v.Bordeaux) nauwverwant aan deze moederlijn.

Fokker: Verhoeven, Biezenmortel

INFORMATIE

Geboortedatum 13-04-2023
Geslacht Merrie
Kleur Zwart
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Dark Rousseau
Dettori
Desperado
Diamond Eye
Westside
Rousseau
Ratana V
Destenie BR
Tuschinski
Krack C
Kalinja
Urdie
Osmium
Nadie
Bekijk pedigree